Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

Na predaj obchodný priestor 150,04 m2, Nová Dubnica Letka [ID:135118]

Na predaj

1.020,- EUR/ m²

Lokalita: Nová Dubnica

Celková úžitková plocha: 150.04m2

Dátum uverejnenia:
Ponuka zmenená: Pred rokom
Dátum aktualizácie: Pred pol rokom
K dispozícii od
Počet obytných miestností: 1

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Bezproblémové parkovanie

Konštrukcia objektu: Tehlová

Na predaj obchodný priestor 150,04 m2, Nová Dubnica Letka
Ponúkame na predaj obchodný priestor v Novej Dubnica o celkovej rozlohe 150,04 m2. Nachádza sa v širšom centre mesta na ul. Topoľovej. Priestor je umiestnený na prízemí polyfunkčno-bytového domu. Celé podlažie je priestranné a presvetlené oknami z kvalitného hliníkového profilu. Vykurovanie je riešené centrálnym zdrojom tepla a priestory je taktiež možné vybaviť klimatizačnými jednotkami alebo podľa vlastných požiadaviek dotvoriť finálny architektonický vzhľad od osadenia vnútorných celosklených dizajnových priečok po výber najrôznejších podláh. Samozrejmosťou je aj pripojenie priestorov na optické siete, tak ako aj bezproblémové parkovanie zabezpečené dostatočným počtom vyhradených parkovacích miest priamo pred budovou. Po dohode možnosť rozdelenia priestoru na 2 časti.
Lukratívne umiestnenie budovy ponúka možnosť stravovania sa v susedných reštauráciách, ako aj ľahko dostupné prevádzky, akými sú kancelárske potreby, potraviny, lekárne, pošta a mnoho ďalších. Budova je veľmi dobre dostupná k autobusovej zastávke alebo k napojeniu na diaľnicu.
Vysoký stavebný štandard a energetická efektivita sú tým, čo Vám prinášame. Používaním kvalitných ekologických materiálov šetríme životné prostredie a zároveň znižujeme náklady na prevádzku ponúkaných priestorov.Kontakt na makléra: 0908 286 847, Infolinka: 0944 543 222
.
Logo spoločnosti DS Reality, s.r.o.

Názov spoločnosti:

DS Reality, s.r.o.
Dolné Rudiny 3
01001 Slovak Republic
www.dsreality.sk

Zodpovedný predajca:

Peter Havránek - pobočka Dubnica nad Váhom
Kontakt na predajcu:
0908 286 847

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty: