Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

Skladový priestor, Podunajská, 1517 m², pôvodný stav [ID:639]

Na predaj

1.500.000,- EUR

Lokalita: Bratislava - Podunajské Biskupice/Bratislava II

Celková úžitková plocha: 1517m2
Celková rozloha pozemku: 3346m2

Dátum uverejnenia: Pred 4 mesiacmi
Ponuka zmenená: Pred 4 mesiacmi
Dátum aktualizácie: Pred 4 mesiacmi
K dispozícii od

Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav

Konštrukcia objektu: Tehlová

Inžinierske siete
   Elektrina
   Voda

Výrobno - prevádzkový objekt s ubytovňou v Bratislave II, Podunajské Biskupice
Predmetom je ponuky je prevádzkovo - výrobný objekt s pozemkom, ktorý sa nachádza v Bratislave II, Podunajských Biskupiciach na Podunajskej ul. Ide lokalitu s dopravným napojením po Gagarinovej ul. na diaľničný obchvat, resp. do centra BA. V okolí sú bytové domy, resp., firemné sídla. Prístup je aj pre nákladné autá. K dispozícií sú všetky inžinierske siete.
Ponúkaná nehnuteľnosť pozostáva z pozemku o celkovej výmere 3.346 m2 (ide o zastavaný a priľahlý pozemok, pričom ide všetko o spevnené - vybetónované plochy) a prevádzkovo - výrobný objekt, pozostávajúci z 3 samostatne konštrukčne riešených častí, tvoriacich jeden komplex.
Konštrukčne ide o montovaný, železobetónový skelet s rozponom 12 x 6 m s plno stennými strešnými betónovými väzníkmi. Časť haly má vstavané 2. NP s modulom 6x6 m. Haly majú svetelnú aj motorickú elektroinštaláciu. Obvodové murivo je z tehál a tvárnic. Fasáda je z časti z brizolitu a z časti je obložená.
1. nadzemné podlažie (1. NP) pozostáva z haly so svetlou výškou 6 metrov, kde je v dispozícií 12 t. žeriav (výmera 360 m2), potom z haly so zázemím s výškou 3 metre (výmera 290 m2) a zo samostanej prevádzkovo - skladovej časti s vlastným sociálnym príslušenstvom a autoumývarkou o výmere 229 m2.

2. nadzemné podlažie (2. NP) pozostáva zo samostatnej časti, ktorá pôvodne slúžila ako kancelárie a sociálne miestnosti (šatne), ktoré boli upravene a zrekonštruované na ubytovňu o výmere 288 m2. Na 2. NP je samostatná časť - trafostanice a priestory pôvodnej autodopravy o výmere 350 m2.
CELKOVÁ PODLAHOVÁ PLOCHA JE 1.517 m2 + plocha prístreška 600 m2
CELKOVÁ PLOCHA POZEMKU JE 3.346 m2
Voľná plocha je vhodná na skladovanie, parkovanie áut. V jednej časti je zriadený prístrešok.
Nehnuteľnosť je vhodná na prevádzkovo - výrobnú činnosť, skladovanie, parkovanie osobných a nákladných, v kombinácií s využitím ubytovne.
Objekt je svojou konštrukciou vhodný aj na rekonštrukciu, príp. nadstavbu s možnosťou zriadeniu industriálnych bytov/apartmánov.

Názov spoločnosti:

Aston Lambert spoločnosť s ručením obmedzeným
Sabinovská 10
821 02 Bratislava

Zodpovedný predajca:

Ing. Vladimír Cibulka
Kontakt na predajcu:
0905 324 101, 02/43 295 729

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty: