Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

Budova ubytovne a CO krytu s reštauráciou a priľahlými pozemkami vo Vrútkach [ID:RE0003188-17-000092]

Na predaj

Cena neuvedená

Lokalita: Vrútky

Obytná plocha: 4928.5m2
Celková rozloha pozemku: 6314 - 6314m2

Dátum uverejnenia:
Ponuka zmenená: Pred rokom
Dátum aktualizácie: Pred rokom
K dispozícii od

Rok výstavby: 1990
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia

Konštrukcia objektu: Panelová

Inžinierske siete
   Kanalizácia

Budova ubytovne a CO krytu s reštauráciou a priľahlými pozemkami vo Vrútkach
Železnice Slovenskej republiky Bratislava, v skrátenej forme "ŽSR" ponúkajú na predaj formou ponukového konania majetok v meste Vrútky.

Ide o predaj dvoch stavieb (ubytovne a reštaurácie) a priľahlými pozemkami o celkovej rozlohe 6 314 m2 nachádzajúce sa na okraji obytnej časti mesta Vrútky. Obe budovy sú panelové, prekryté plochou strechou.

Budova ubytovne pozostáva z 8 nadzemných podlaží a 1 podzemného podlažia, čiastočne zapusteného do terénu. Je vybavená výťahom, v suteréne sú umiestnené skladové a prevádzkové priestory, na prízemí je vstupná hala, recepcia, kancelárske a prevádzkové priestory, na ostatných poschodiach sú umiestnené jedno a dvojizbové byty (celkom 62 dvojlôžkových a 42 trojlôžkových izieb) vrátane soc. zariadenia a kúpeľne. Na každom poschodí je spoločná kuchynka.

Druhá budova pozostáva z dvoch podlaží (1 PP a 1 NP), je rozdelená na reštauračnú časť a priestor CO krytu, ktorý sa nachádza v podzemnej časti budovy. Na umiestnenie CO krytu je zriadené vecné bremeno v prospech SR v zastúpení OÚ Martin. Budova je tiež vybavená výťahom.

Budovy sú napojené na miestne rozvody vody, kanalizácie, elektrickej energie a zemného plynu, vykurovanie je zabezpečené prostredníctvom teplovodnej prípojky z miestnej teplárne. Prípojky IS sú súčasťou ponuky.


Pozemky sú rovinaté, čiastočne zastavané stavbami ubytovacieho a reštauračného zariadenia s príslušenstvom (spevnené plochy).

Podmienky ponukového konania vrátane vyvolávacej ceny sú zverejnené na www.zsr.sk v časti VEREJNOSŤ A MÉDIÁ, SLUŽBY VEREJNOSTI, Predaj a Prenájom majetku.


Kontakt: Eva Kubániová, 02/2029 5079, email: kubaniova.eva@zsr.sk

Názov spoločnosti:

Železnice Slovenskej republiky, Bratislava
Klemensova 8
81361 Bratislava

Zodpovedný predajca:

Eva Kubániová
Kontakt na predajcu:

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty: