Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

Dom, Strojnícka, 371.35 m², novostavba [ID:GA-283-390581]

Na predaj

Cena neuvedená

Lokalita: Bratislava - Ružinov/Bratislava II

Obytná plocha: 322.34m2
Celková úžitková plocha: 371.35m2
Celková rozloha pozemku: 1049m2

Dátum uverejnenia: Pred týždňom
Ponuka zmenená: Pred rokom
Dátum aktualizácie: Pred týždňom
K dispozícii od
Poschodie: /2
Celkový počet miestností: 6

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Terasa: 129.95m²

Bezproblémové parkovanie

Klimatizácia

Konštrukcia objektu: Zmiešaná
Kúrenie: Lokálne vykurovanie

Inžinierske siete
   Voda

LEXXUS-PREDAJ Luxusná novostavba modernej Vily s bazénom - Prievoz
Na predaj - novostavba luxusnej Vily modernej architektúry s exteriérovým bazénom vo vyhľadávanej lokalite Prievoz. Jedinečná ponuka priestrannej Vily s výborným dispozičným riešením interiéru a ideálnou rozlohou pozemku ponúka výnimočné bývanie pre najnáročnejšiu klientelu.
Pozemok s rozlohou 1049 m2 má pravidelný obdĺžnikový tvar, jeho zastavaná plocha je 198 m2 a poskytuje tak veľkorysú záhradu s príjemnou terasou, automaticky zavlažovaným trávnikom, prekrytým exteriérovým bazénom so slanou vodou, ktorý je vybavený protiprúdom, záhradným domčekom a detským ihriskom. Záhrada má dospelú výsadbu zelene, ktorou je zabezpečený dostatočný komfort a pocit súkromia.
Dvojpodlažná Vila v charakteristickom štýle minimalizmu prevedenia má dve podlažia a dve priestranné terasy na oboch poschodiach, veľkú dvoj-garáž prechodnú "suchou nohou" do interiéru domu a parkovanie vo dvore pre ďalšie autá.
Dispozíciu interiéru tvorí na prvom nadzemnom podlaží vstupná hala, hosťovská kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, hosťovská izba/pracovňa, prechodná hala z garáže, priestranný šatník v chodbe do dennej časti poschodia, otvorená dispozícia obývacej izby s jedálňou a kuchynským kútom kde sa nachádza elegantný krb na tuhé palivo. Denná časť domu je krásne presvetlená veľkoplošnými hliníkovými oknami a posuvnými dverami s priamym vstupom na záhradnú terasu. Kuchynská linka je kompletne vybavená kvalitnými spotrebičmi a disponuje odkladacou komorou v priestore pod schodami.
Druhé nadzemné podlažie tvorí otvorená galéria, hlavná spálňa so šatníkom a veľkou kúpeľňou, technická miestnosť, chodba so šatníkovou zostavou, druhá kúpeľňa s vaňou a toaletou, dve samostatné spálne a fitness miestnosť. Všetky spálne horného poschodia vrátane galérie majú vstup na terasu s výmerou 49,95 m2.
Stavba rodinnej vily je kombinácia vodorovne železobetónového skeletu a tehlových priečok Porotherm, kúrenie je zabezpečené prostredníctvom tepelného čerpadla voda - vzduch, v celom dome je rekupirácia vzduchu s kúrením aj chladením a takisto dve klimatizačné jednotky s kúrením a chladením. Dom je zabezpečený alarmom a video kamerami, všetky okná sú hliníkové rámy s dvojsklom a exteriérovými žalúziami. Realizácia vily bola prevedená vo vysokom štandarde s použitím kvalitných materiálov a zariaďovacích prvkov do posledného detailu.


TOPPONUKA
Logo spoločnosti LEXXUS a.s.

Názov spoločnosti:

LEXXUS a.s.
Miletičova 5
82108 Bratislava
www.lexxus.sk

Fotografia makléra

Zodpovedný predajca:

Branislav Galla
Kontakt na predajcu:
+421 917 641 901

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty: