Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

Skladové a výrobné priestory, Slovenská, 7573 m², Čiastočná rekonštrukcia [ID:5154]

Na predaj

1.500.000,- EUR
dohoda možná

Lokalita: Košice - Sever/Košice I

Obytná plocha: 7573m2
Celková úžitková plocha: 7573m2

Dátum uverejnenia: Pred 3 dňami
Ponuka zmenená: Pred týždňom
Dátum aktualizácie: Pred týždňom
K dispozícii od

Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia

Konštrukcia objektu: Panelová

POLYFUNKČNÝ AREÁL, SLOVENSKÁ, KOŠICE SEVER
     V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj polyfunkčný areál situovaný v mestskej časti Košice Sever, ktorý je prístupný z dvoch ulíc a to Slovenskej a ulice Medzi mostami. Samotný areál pozostáva z pozemku o celkovej výmere 7573 m2, trojpodlažnej polyfunkčnej budovy zo zastavanou plochou 1095 m2 pričom podlahová plocha budovy je o výmere 1400 m2, troch vonkajších nezateplených oceľových skladov s výmerami 130 m2, 45 m2, 10 m2 a vonkajších spevnených plôch obsahujúcich parkovacie miesta v počte 27, chodníkov a cesty.

     Areál sa nachádza v širšom centre mesta približne 1 km od centra mesta. Napojenie areálu na dopravnú infraštruktúru je bezproblémové. Areál má vybudované kompletné inžinierske siete a to rozvody vody, kanalizácie, plynu a elektrickej energie.

    Hlavná budova je trojpodlažná, nepodpivničená s plochou strechou. Nosný systém  tvorí montovaný železobetónový skelet s obvodovými stenami z pórobetónových panelov. Fasáda budovy prešla obnovou tohto roku. V budove sú k dispozícii kancelárske, skladovacie a výrobné priestory. Miestností sú v prevažnej miere o výmere cca 19 a 38 m2. Každé podlažie je vybavené sociálnym zázemím a kuchynkou. Kancelárske priestory majú osadené plastové okná. Budova je vybavená výťahom. Objekt je napojený na bezpečnostný systém, telefónnu linku a internet.

    Vzhľadom na vysokú obsadenosť areálu (95%) a jeho dobru kondíciu je tento areál vhodný pre investorov na ďalšie spravovanie a generovanie zisku. Pozemok ponúka taktiež možnosť rozvoja výstavby pričom v danej lokalite je uvažované s úrovňou zástavby do výšky troch podlaží.

Možná dohoda na cene.

K areálu je vypracovaný projekt  modernizácie polyfunkčnej budovy.

Celková podlažnosť 4 podlažia / 5 technické /
Celková kapacita 500 zamestnancov
Štandard prevedenia kancelárskych priestorov A+

     Navrhovaný objekt je tvorený železobetónovým skeletom jestvujúcim a monolitickým skeletom navrhovaným, opláštenie je zrealizované z výplňového muriva a celozasklenými stenami. Zatienenie je tvorené horizontálnymi lamelami. Zastrešenie je plochými strechami. Z dôvodu nedostatku zelene sú na objekte navrhnuté vegetačné strechy. Vertikálne prepojenie je centrálnym schodiskom a presklenými výťahmi.

     Po rekonštrukcii bude objekt upravený tak, aby podlahovou plochou spĺňal kritéria požiadaviek našich budúcich klientov. Celková plocha sa zvýši na 6 976 m2 (5 306 m2 - prenajímateľná plocha), pričom štruktúra priestorov bude upravená na priestory typu open space, samozrejme s potrebným počtom parkovacích kapacít.

Celková plocha s nadstavbou:


6.976 m2
Prenajímateľná plocha s nadstavbou:


5.306 m2
Celková plocha podlažia:


1.740 m2
Parkovacích miest


111

VIZUALIZÁCIE K PROJEKTU VIĎ. FOTOGALÉRIUPre lepšiu predstavu o dispozícií a stave tejto nehnuteľnosti si pozrite video prehliadku na našom webe.
Logo spoločnosti AA REALITY Košice s.r.o.

Názov spoločnosti:

AA REALITY Košice s.r.o.
Osloboditeľov 37
04017 Košice - Barca
www.aarealitykosice.sk

Fotografia makléra

Zodpovedný predajca:

Marek Mati
Kontakt na predajcu:
0918 689 846

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty: