Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

3 izbový byt, 80 m², kompletná rekonštrukcia, samostatná kuchyňa [ID:3204]

Na prenájom

500,- EUR/mesiac
+ energie

Lokalita: Trenčín/okres Trenčín

Celková úžitková plocha: 80m2

Dátum uverejnenia: Pred týždňom
Ponuka zmenená: Pred týždňom
Dátum aktualizácie: Pred 2 týždňami
K dispozícii od
Počet obytných miestností: 3
Typ kuchyne: Samostatná kuchyňa

Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia

3-izbový byt v rodinnom dome na prenájom, Trenčín - Zatovce
Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v rodinnom dome - samostatne stojaci rodinný dom v Trenčíne, v časti Zlatovce. Byt je kompletne rekonštruovaný a je zariadený. Dom tvoria dve nadzemné podlažia (2 x 80 m2) a pivnica (45 m2). Každé poschodie má samostatné meranie energií. Byt sa nachádza na 1. poschodí, má vlastné bytové dvere zo schodiska v dome, vstup do domu je spoločný (každý z bytov má v dome vlastné dvere). Byt tvorí veľká obývačka spojená s kuchyňou, 2 izby, chodba, WC a kúpeľňa. S bytom možno užívať aj pivnicu (práčovňa, sklad), záhradu pri dome s altánkom – dom je na pozemku s výmerou 400 m2. Pred domom sú vlastné parkovacie miesta k bytu. K dispozícii sú všetky IS. V izbách je štruktúrovaná sieť. Kúrenie a ohrev teplej vody – nový plyn. kotol, radiátory. Nachádza sa vo veľmi pokojnej lokalite.
Byt je voľný od 1.9.2017.
Cena prenájmu 500,-EUR/mes. + záloha na plyn (kúrenie) 50,- EUR/mes.+ elektrickú energiu si prihlási nájomca na seba. Pri dlhodobom prenájme zľava (3 roky a viac, zľava sa uplatní po troch rokoch).
Záujemca o prenájom neplatí žiadnu províziu pre RK. Nájomca uhradí majiteľovi depozit vo výške 2 mesačných nájmov, ktorý bude vrátený nájomcovi pri ukončení nájmu. Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.
Logo spoločnosti Komerčné Reality, s.r.o.

Názov spoločnosti:

Komerčné Reality, s.r.o.
Bratislava
www.komercne.sk

Fotografia makléra

Zodpovedný predajca:

Ľubomír Gubov
Kontakt na predajcu:
0948863777
032/3811327

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty: