Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

Dom, Brezová, 1469 m², kompletná rekonštrukcia [ID:11-525-383778]

Na predaj

95.000,- EUR

Lokalita: Trávnica/okres Nové Zámky

Obytná plocha: 125m2
Celková úžitková plocha: 1469m2
Celková rozloha pozemku: 1090m2

Dátum uverejnenia: Pred 2 týždňami
Ponuka zmenená: Pred 4 dňami
Dátum aktualizácie: Pred 2 týždňami
K dispozícii od
Celkový počet miestností: 4

Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia

Terasa

Bezproblémové parkovanie

Konštrukcia objektu: Zmiešaná
Kúrenie: Lokálne vykurovanie

Inžinierske siete
   Elektrina
   Voda
   Plyn

Predáme 4-izb. zrekonštruovaný RD v Trávnici- REZERVOVANÝ!
Predáme exkluzívne 4- izbový kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v Trávnici na Brezovej ulici. Nachádza sa v tichej ulici na peknom 1469 m2. veľkom udržiavanom pozemku. Časť pozemku 379 m2. je zastavané plochy a nádvoria a 1090 m2. sú záhrady. Dom má tvar štvorca, vo dvore je prístavba do ,,L". Strecha má stanový tvar, nad prístavbou je valbová. Dom je čiastočne podpivničený. Dispozične pozostáva: 2× predsieň, 2 x kuchyňa -nové kuchynské linky, 3× izba, izby sú nepriechodné, jedna izba-obývačka je situovaná v dome smerom do dvora, s výstupom na terasu. Kúrenie je v tej časti domu aj s novými krbovými kachľami. Súčasťou domu je 2× kúpeľňa so sprchovým kútom a 2x toaleta. V rámci rekonštrukcie bola urobená nová strecha, steny domu boli zateplené, boli vymenené podlahy, okná, dvere, bola urobená nová elektroinštalácia, vodoinštalácia, kúpeľne, toalety, nové centrálne kúrenie- nový kotol, podlahy,( laminatové, PVC a dlažba) boli vymenené, obklady sú nové. Okolie domu je upravené, oplotenie- bránka od ulice, aj celé opotenie je nové. Dom je okamžite k volný. Je vhodný na trvalé bývanie, alebo na prenajímanie pre klientov blízkeho - (4 km. ) vzdialeného termálneho kúpaliska Podhájska. V prípade trvalého bývania je možné prispôsobiť jednu z kuchýň na štvrtú izbu. Do domu je privedená voda z obecného vodovodu, v toaletách je zavedená voda z vlastnej studne a z vlastnej studne je zavlažovaná aj celá záhrada, v ktorej je niekoľko rodiacích ovocných stromov. Odkanalizovanie odpadovej vody je do žumpy, ktorá je pripravená na pripojenie na kanalizáciu, ktorá je v obci v tejto ulici už vybudovaná. Okrem studne je na dvore samostatne stojaca budova -garáž. Dom je vhodný na okamžité a plnohodnotné bývanie, alebo na rekreovanie, prenajímanie, alebo na podnikanie. Obec Trávnica sa nachádza iba 4 km. od termálneho kúpaliska Podhájska.
Blízko obce Trávnica sa nachádza termálne kúpalisko Podhájska a preto je dom vhodný aj na rekreačné účely. Garanciou lokality domu, je kvalitné celoročné bývanie, alebo rekreačné vyžitie a odpočinok. V prípade záujmu si na našej stránke pozrite video.
Asi 1500 m. od domu sa nachádza jeden z rybníkov, druhý rybník je vzdialený asi 2000 m.
Podhájska kúpalisko je najznámejšie svojim areálom bazénov s termálnou liečivou vodou jedinečného zloženia, ktorá patrí medzi najmineralizovanejšie vody v strednej Európe.
V celej oblasti sa nenachádza žiadny priemysel, ktorý by znečisťoval ovzdušie a preto sa tu dobre cítia i ľudia s ochoreniami dýchacích ciest.
Samotná obec Trávnica má veľmi dobrú občiansku vybavenosť, MŠ, ZŠ 1-9 tr., zdravotné stredisko, obecný úrad, ihriská, pohostinstvá a obchody, ozdobou obce je niekoľko kaštieľov, apartmánovych domov, kaplnka a katolícky kostol.
Viac info o nehnuteľnosti a obhliadky IBA na: kontakt 0905 35 11 95, alebo 0904 140 161 e-mail laurova@reality-kontakt.sk
Logo spoločnosti RK Reality Kontakt

Názov spoločnosti:

RK Reality Kontakt
M.R.Štefánika 45
94001 Nové Zámky
www.reality-kontakt.sk

Fotografia makléra

Zodpovedný predajca:

Ľudmila LAUROVÁ
Kontakt na predajcu:
0905 35 11 95

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty:

Dom, Samorin, 69 m²

Šamorín/okres Dunajská Streda
59.500,- EUR


Dom, Blahova 77, 236 m²

Blahová/okres Dunajská Streda
58.000,- EUR


Dom, Ruzina 101, 211 m²

Ružiná/okres Lučenec
21.400,- EUR


Dom, Vlcany, 151 m²

Vlčany/okres Šaľa
15.000,- EUR