Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

Rodinný dom - samostatný, 90 m², novostavba, pivnica [ID:25661]

Na predaj

85.000,- EUR

Lokalita: Jihomoravský kraj/Česká republika

Celková úžitková plocha: 90m2
Celková rozloha pozemku: 3988m2

Dátum uverejnenia: Pred rokom
Ponuka zmenená: Pred 3 dňami
Dátum aktualizácie: Pred týždňom
K dispozícii od
Počet obytných miestností: 4

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Pivnica

4-izbový rodinný dom na predaj, Strážnice, Česká republika
Ponúkame na predaj krásnu chatu vo vyhľadávanej turistickej oblasti Baťovho kanálu pri Strážnici na Morave. Jedná sa o novostavbu kolaudovanú v roku 2009. Chata je drevená, dobre izolovaná so zateplením a euro oknami. Je vo veľmi dobrom stave, bez ďalších investícií, vhodná ako na rekreačné využitie, tak aj na celoročné bývanie.
Prízemie tvorí podpivničená veranda, z ktorej sa vstupuje do chodby a ďalej do obývačky s kuchynským kútom. Na prízemí je ešte samostatná spálňa a kúpelňa so sprchovým kútom a splachovacím wc. Podkrovie tvoria dve samostatné izby.
Chata je veľmi útulná, jej interiér vytvára neopakovateľnú a príjemnú atmosféru. Vykurovanie zaisťujú krbové kachle na drevo. Zdrojom vody je vlastná studňa, ohrev vody elektrickým bojlerom. Elektrika 220/380V, odpad vedený do septiku. Na chatu naväzuje praktická krytá terasa s vonkajším krbom. Umožní Vám posedenie aj v chladnejšom počasí. Veľkou devízou tejto ponuky je oplotený rozľahlý pozemok s výmerou 3988 m2, členený do troch častí, okrasná záhrada, rekreačná a športová časť a ovocný sad, prevažujú slivky a jablone. Z veľkej časti je pozemok krytý od okolia živým plotom. Ďalej je na pozemku garáž a príručný sklad.
Priamo za oplotením chaty preteká Baťov kanál, možnost pristáť s loďou. Baťov kanál má dĺžku 53km (od Skalice do Otrokovic), premávajú na ňom pravidelné vyhliadkové plavby. Vďaka tomu je chata vhodná ako pre rodiny s deťmi, tak pre vášnivých rybárov, či milovníkov jazdy na motorových člnoch. Kľudné okolie s krásnou prírodou ocenia aj vyznávači cykloturistiky, alebo peších prechádzok.
Logo spoločnosti Reality Bratislava, s.r.o.

Názov spoločnosti:

Reality Bratislava, s.r.o.
Údernícka 3
85101 Bratislava
www.reality.ba

Fotografia makléra

Zodpovedný predajca:

Ján Cvečka
Kontakt na predajcu:
0948851777
034/3812052

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty:

Rodinný dom - samostatný, 108.1 m², kompletná rekonštrukcia, rovina

Nové Mesto nad Váhom/okres Nové Mesto nad Váhom
132.500,- EUR


Rodinný dom - samostatný

Podhorany/okres Prešov
40.000,- EUR