Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

Prevádzková budova na rohu ulíc J. Fabiniho a Vajanského - Spišská Nová Ves [ID:RE0003188-16-000069]

Na predaj

Cena neuvedená

Lokalita: Spišská Nová Ves

Obytná plocha: 641.67m2
Celková rozloha pozemku: 1113 - 1113m2

Dátum uverejnenia:
Ponuka zmenená: Pred 3 rokmi
Dátum aktualizácie: Pred 3 rokmi
K dispozícii od

Rok výstavby: 1910
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia

Konštrukcia objektu: Tehlová

Inžinierske siete
   Kanalizácia

Prevádzková budova na rohu ulíc J. Fabiniho a Vajanského - Spišská Nová Ves
Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR" ponúkajú na predaj formou ponukového konania nehnuteľnosť v Spišskej Novej Vsi.

Predmetom ponuky je areál bývalého objektu zdravotného strediska s príslušenstvom a pozemkami, ktorý sa nachádza v intraviláne mesta Spišská Nová Ves, na rohu ulíc Fabiniho a Vajanského v blízkosti žst., vedľa žel. trate. Podľa platnej ÚPI ide o lokalitu pamiatkovej zóny určenej na bývanie (možná výstavba rodinných domov, indiv. obytná štruktúra vilového charakteru). Budova je z roku 1910, v roku 1984 prebehla rekonštrukcia IS, oplotenie bolo vybudované v roku 1970. Stavba je trojpodlažná (podpivničenie pod ¾ objektu) murovaná – tehlová so sedlovou strechou z pozinkovaného plechu. Objekt je napojený na verejné rozvody vody, kanalizácie a elektriky, kúrenie je lokálne akumulačnými kachľami na ELI, ohrev teplej vody v zásobníku TÚV s ohrevom ELI. Objekt nie je napojený na rozvod plynu. Areál je prístupný z ulice J. Fabiniho, kde sú umiestnené verejné rozvody vody, kanalizácie, plynu, vzdušné rozvody silnoprúdového nízkeho napätia, mestskej káblovej televízie a telekomunikačné rozvody. Objekt bol využívaný a aj je ešte zariadený ako zdravotné stredisko, v súčasnosti mimo prevádzky. Po čiastočnej oprave a rekonštrukcii je možné ho využiť ako administratívnu budovu alebo ho prerobiť na byty. Súčasťou príslušenstva je okrem prípojok IS aj oplotenie celého areálu. Pozemky sú rovinaté a sú využívané ako dvor a záhrada.

Podmienky ponukového konania vrátane vyvolávacej ceny sú zverejnené na www.zsr.sk v časti VEREJNOSŤ A MÉDIÁ, SLUŽBY VEREJNOSTI, Predaj a Prenájom majetku.


Kontakt: Eva Kubániová, 02/ 2029 5079, kubaniova.eva@zsr.sk

Názov spoločnosti:

Železnice Slovenskej republiky, Bratislava
Klemensova 8
81361 Bratislava

Zodpovedný predajca:

Eva Kubániová
Kontakt na predajcu:

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty: