Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

Polyfunkčný objekt, 800 m², novostavba, protherm konštrukcia objektu [ID:201792]

Na predaj

280.000,- EUR

Lokalita: Nitra/okres Nitra

Obytná plocha: 800m2
Celková úžitková plocha: 800m2
Celková rozloha pozemku: 1984m2

Dátum uverejnenia: Pred pol rokom
Ponuka zmenená: Pred 3 týždňami
Dátum aktualizácie: Pred pol rokom
Voľný ihneď

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Konštrukcia objektu: Protherm

Polyfunkčný objekt Nitra na predaj, objekt vhodný pre rodinné a firemné využitie o rozlohe 800m² na 19,5ár pozemku
Na predaj lukratívna investičná príležitosť, polyfunkčný stavebný projekt pred dokončením o podlahovej rozlohe 800m² na pozemku 19,5 ár, v obci Čab, vzdialenej 12km od Nitry.

Na predaj polyfunkčný objekt pre rodinné a firemné využitie. Výstavba objektu prebehla v rokoch 2008-2013, kedy bola pôvodná stavba staticky zafixovaná betónovou injektážou a pristavená nová časť, ktorá domu priniesla južné krídlo, tretie podlažie, podkrovie a novú strechu. Pri stavbe boli precízne dodržané stavebné postupy, použité vysoko kvalitné materiály a množstvo staticky-stabilizačných prvkov, ktoré zaistili, že stavba je bez puklín a trhlín.

Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Čab, ktorá disponuje vlastným priemyselným parkom a zároveň daná lokalita vyniká strategickou polohou k priemyselnému parku Nitra, od ktorého je vzdialená 11km/10min.
Jedná sa o veľkú 3 podlažnú stavbu, dlhú 30 m a širokú 16 m.

Nehnuteľnosť aktuálne disponuje dvomi 3 izbovými bytmi, 3-garážou, dielňou, pivnicou, vlastnou studňou s pitnou vodou a rozľahlým novovzniknutým priestorom (v stave hrubej stavby), ktorý má predprípravu na vedenie inžinierskych sietí podľa konkrétnych požiadaviek budúceho investora.

Polyfunkčnosť stavby dovoľuje stavbu využivať ako kombinované rodinné bývanie s firemným zázemím so skladmi, výrobňou a garážami. Takisto možno stavbu rozdeliť na niekoľko samostatných bytových jednotiek. Nehnuteľnosť disponuje vysoko kvalitnými oknami zn. Slovaktual (8-komorová konštrukcia, termoizolačné trojsklo) a titan-zinkovými rínami, veľká časť budovy je zateplená a omietnutá exteriérovou omietkou, škridlou Bramak. V dome sú pripravené kvalitné rozvody na internet, signalizáciu.

Kúrenieje riešené liatinovými radiátormi, plynový kotol WIESMAN. Do domu je privedená obecná voda a aj studničná, s možnosťou prepínať. Studňa je priamo v dome. Odpad je riešený dvomi žumpami, ktoré majú spolu 23 m3. V prípade záujmu sa dom predáva aj so zariadením, materiálom na zateplenie ako i iným stavebným materiálom. Záhrada domu je udržiavaná, a sú v nej natiahnuté závlahy.

3 izbový byt na prízemí má vlastný vchod, je v stave novostavby, s novou kuchynskou linkou, novou kúpeľňou s vaňou a samostatným WC. Dispozične riešený dlhou chodbou, z ktorej sa vchádza do jednotlivých miestností. Na prízemí je taktiež 3-garáž a dielňa a ďaľšie dve meistnosti.
Na druhom podlaží sa nachádza druhý 3 izbový byt v pôvodnom stave z konca 90tych rokov. Dispozične je druhé podlažie riešené spoločnou halou, z ktorej má byt a ďalšie dve
samostatné veľko-metrážne (40m², 50m² a 70m²) miestnosti novej prístavby samostatné vchody.
Na treťom podlaží sa nachádza 6 miestností, loggia a predpríprava na 2 kúpeľne a prístup do podkrovia.

Stavba sa nachádza na pozemku o rozlohe 19,5ár, na pozemku je možnosť parkovania, vysadená okrasná výsadba a udržiavaný trávnik.

MHD je vzdialená 190m. Obec disponuje dobrou občianskou vybavenosťou. Napojenie na R1 je vo vzdialenosti 10km.

V bezprostrednom susedstve sa nachádza súkromné športovisko licencované pre loptové a raketové športy.

V prípade záujmu Vám Broker Consulting a.s. ponúka bezplatné odborné poradenstvo a sprostredkovanie hypotekárneho úveru a poistenia nehnuteľnosti.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie za sprostredkovanie obchodu, odborného právneho poradenstva a právnych služieb a poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti.
Logo spoločnosti Broker Consulting, a.s.

Názov spoločnosti:

Broker Consulting, a.s.
Pribinova 25
81109 Bratislava
realityok.sk

Zodpovedný predajca:

Ondrej Csikós
Kontakt na predajcu:
0800115115

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty:

Polyfunkčný objekt, 1066 m², novostavba

Trenčín/okres Trenčín
1.150.000,- EUR


Polyfunkčný objekt, Zlatovská, 1270 m², novostavba

Trenčín/okres Trenčín
500.000,- EUR


Polyfunkčný objekt, Pšeničná, 2000 m², novostavba

Podunajské Biskupice/Bratislava
1.000,- EUR