Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

Nebytový priestor, 1168 m², Čiastočná rekonštrukcia, tehlová konštrukcia objektu [ID:N00111]

Na predaj

1.350.000,- EUR

Lokalita: Brezno/okres Brezno

Celková úžitková plocha: 1168m2
Celková rozloha pozemku: 2182m2

Dátum uverejnenia: Pred 6 rokmi
Ponuka zmenená:
Dátum aktualizácie: Pred 6 rokmi
K dispozícii od
Poschodie: 0/2

Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia

Konštrukcia objektu: Tehlová

Predaj: budova pre obchod a služby s 80% obsadením
RE/MAX ponúka na predaj budovu pre obchod a služby s 80% obsadením a 40% realizáciou rekonštrukcie obchodných priestorov , s projektom prestavby , prístavby a nadstavby s platným stavebným povolením ( nadstavba fitness - wellness centra s apartmánovým ubytovaním)
Budovy s pozemkami situované v centrálnej polohe historického jadra mesta, priamo na námestí M.R. Štefánika oproti centrálnemu parkovisku. Objekt sa nachádza v mestskej radovej zástavbe na rovinatom pozemku , prístupný priamo z námestia cez podbránie. V rokoch 2009-2012 prebieha komplexná prestavba jednotlivých priestorov ( realizovaných 40% rekonštrukcie)
  
Stavby: budova , kotolňa ,admin. budova

budova je dvojpodlažná bez podpivničenia, murovaná , strecha sedlová a pultová . Užívaná je ako administratívna budova s príslušenstvom. prenajímaná pre obchod a služby ( obsadenie 80%) V 1.NP. sú umiestnené obchody, sociálne zariadenia, sklady, kancelárie, chodby a schodisko. V 2.NP. sú umiestnené kancelárie, byt, sociálne zariadenia, chodby a schodisko.

Vykurovanie je ústredné, radiátory sú oceľové. Elektroinštalácia je v celom objekte svetelná i motorická s poistkovými automatmi, rozvod studenej a teplej vody a telefónny rozvod. Zdrojom TÚV sú elektrické prietokové ohrievače a elektrické bojlery. Na objekte je osadený bleskozvod.  
  
Zastavaná plocha – 573,62 m2
úžitková plocha – 1.168,31 m2

kotolňa – 48,51 m2 ( plynové kotle a výmenník teplej vody , wc pre personál )

Parkovanie v dvornej časti cca 20 áut  Objekt je v súčasnosti vlastníkom prenajímaný na obchodné prevádzky a služby. Objekt je komerčne využiteľný v rozsahu dvoch nadzemných podlaží a jedného podzemného klembového podlažía ( 95,10 m2 ) , možnosť využitia podkrovia. Vzhľadom na dobrú polohu v rámci mesta, dobrý prístup, dané dispozičné riešenie a dostatok parkovacích miest je potenciálne komerčné využitie objektu vysoké, hlavne pre služby a obchod a čiastočne aj pre bývanie.
Logo spoločnosti RE/MAX Joy

Názov spoločnosti:

RE/MAX Joy
Kaufland, Banisko 2969/2A
97701 Brezno
www.re-max.sk/joy

Zodpovedný predajca:

Anna Přidalová
Kontakt na predajcu:
0911 611 595

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty: