Realitný software a portály LIVINGViktória - Košická, SKOLAUDOVANÉ

Skolaudované!

Polyfunkčný objekt Viktória je architektonicky prispôsobený okolitému prostrediu, hoci je riešený moderne a atypicky. Je to polyfunkčný komplex, pozostávajúci z obchodných, administratívnych a bytových priestorov. Viktóriu tvoria dva „L" objekty, posadené proti sebe - tvoriace súkromný vnútroblok s oddychovou zelenou plochou, ktorá je opticky prepojená s okolitými fasádami. Tento dvor poskytuje jeho obyvateľom bezpečný priestor na príjemné večerné posedenie a prechádzky.

Viktóriu tvorí 161 bytov, 2984 m2 administratívnych priestorov a 939 m2 obchodných priestorov. V dvoch podzemných podlažiach sú vytvorené parkovacie státia, parkovacie boxy a pivničné kobky.

www.viktoria-kosicka.sk
www.doas.sk

Viktória - Košická, SKOLAUDOVANÉ

Polyfunkčný objekt Viktória je architektonicky prispôsobený okolitému prostrediu, hoci je riešený moderne a atypicky. Je to polyfunkčný komplex, pozostávajúci z obchodných, administratívnych a bytových priestorov. Viktóriu tvoria dva „L" objekty tvoriace súkromný vnútroblok s oddychovou zelenou plochou

KONTAKT

Priamo oproti dnes už skolaudovanej stavbe je otvorené Realitné Centrum Doas, kde klienti dostanú všetky potrebné informácie týkajúce sa projektu Viktória. Na makete projektu klienti získajú lepšiu predstavu o umiestnení ich nového bytu v rámci projektu. Následne si môže klient obhliadnuť vybraný byt priamo na stavbe. Vzorový byt, vzorové kúpeľne v skutočnej veľkosti a vystavený štandard dodá klientom inšpiráciu pre interiérové riešenie bytu, ktoré následne môžu prekonzultovať s architektom.

DOAS Realitné centrum
Košická ul. 5590/56
821 08 Bratislava

Tel.: +421 2 50 702 866
Mobil: +421 918 112 075

www.viktoria-kosicka.sk

e-mail: viktoria-kosicka@doas.sk