Realitný software a portály LIVINGViktória - Košická, SKOLAUDOVANÉ

Skolaudované!

Polyfunkčný objekt Viktória je architektonicky prispôsobený okolitému prostrediu, hoci je riešený moderne a atypicky. Je to polyfunkčný komplex, pozostávajúci z obchodných, administratívnych a bytových priestorov. Viktóriu tvoria dva „L" objekty, posadené proti sebe - tvoriace súkromný vnútroblok s oddychovou zelenou plochou, ktorá je opticky prepojená s okolitými fasádami. Tento dvor poskytuje jeho obyvateľom bezpečný priestor na príjemné večerné posedenie a prechádzky.

Viktóriu tvorí 161 bytov, 2984 m2 administratívnych priestorov a 939 m2 obchodných priestorov. V dvoch podzemných podlažiach sú vytvorené parkovacie státia, parkovacie boxy a pivničné kobky.

www.viktoria-kosicka.sk
www.doas.sk

Viktória - Košická, SKOLAUDOVANÉ

Polyfunkčný objekt Viktória je architektonicky prispôsobený okolitému prostrediu, hoci je riešený moderne a atypicky. Je to polyfunkčný komplex, pozostávajúci z obchodných, administratívnych a bytových priestorov. Viktóriu tvoria dva „L" objekty tvoriace súkromný vnútroblok s oddychovou zelenou plochou

BYTY

Viktóriu tvorí 161 bytov. Takmer všetky byty sú riešené ako bezbariérové.

Celý objekt tvorí zoskupenie štyroch blokov - A, B, C a D.

Blok A je rovnobežný s Košickou ulicou a nachádza sa v ňom centrálny vstup do komplexu s 24-hodinovourecepciou.  Byty v bloku A zčínajú 5. nadzemným podlažím kde sa nachádzajú 2 až 4 izbové byty + mezonetové byty na 8. a 9. nadzemnom podlaží.

Pod štvorpodlažným blokom B, paralelným s Viktorínovou ulicou je zabezpečený vjazd do podzemných garáží. Zároveň prízemné podlažie je doplnené o obchodné priestory. Ostatné podlažia tvoria byty.

V 12. podlažnom bloku C budú môcť obyvatelia komplexu využívať na prízemí pripravované fitness centrum. Ostatné podlažia bloku C slúžia výhradne na bývanie. Priestranné byty s terasami na vyšších podlažiach Vás oslovia nielen panoramatickým výhľadom na Bratislavu a Karpaty.

Vo štvrtom - D bloku sa nachádzajú na prízemí byty, ktoré sú doplnené o priestranné predzáhradky. Zvyšné tri podlažia bloku D tvoria 2 až 4 izbové byty.


Rozloha bytov bez plochy loggií:

2-izbové byty od 43,6 m2 - 71,1 m2
3-izbové byty od 66,4 m2 - 97,5 m2
4- izbové byty od 100,7 m2 - 157,7m2